Team

Maak kennis met de therapeuten van Fysiotherapie Centrum Amsterdam

Op zoek naar een bekwame fysiotherapeut in Amsterdam? Ons team staat voor je klaar!

We zijn trots op de therapeuten die bij ons werkzaam zijn. Samen vormen zij een hecht team. Ieder met hun eigen specifieke specialisatie.

Door het uitgebreide aanbod aan specialistische fysiotherapeuten, is er altijd een fysiotherapeut in Amsterdam die perfect bij je past.

Eline Zijlstra manueel therapeut bij Fysiotherapie Centrum Amsterdam

Eline Zijlstra

Fysiotherapeut en Manueel therapeut

eline.zijlstra@fysiotherapie.com

Kaakklachten, nek- en schouderklachten,
rugklachten, heupproblematiek en dry needling

Paula van Splunter sportfysiotherapeut bij Fysiotherapie Centrum Amsterdam

Paula van Splunter

Fysiotherapeut, Schouderspecialist en Sportfysiotherapeut

paula.van.splunter@fysiotherapie.com

Sportrevalidatie en blessurepreventie, schouderklachten en claudicatio intermittens.

Bas Lenters Fysiotherapie Centrum Amsterdam

Bas Lenters

Fysiotherapeut en Manueel therapeut i.o.

bas.lenters@fysiotherapie.com

Nek- en schouderklachten,
rugklachten, heupproblematiek en shockwavetherapie

Sanne Goede Fysiotherapie Centrum Amsterdam

Sanne Goede

Longfysiotherapeut, Orofaciaal fysiotherapeut en praktijkmanager

sanne.goede@fysiotherapie.com

COPD, Covid-19,
kaakklachten, aangezichtsverlammingen

Saphira Buddelmeijer Fysiotherapie Centrum Amsterdam

Saphira Buddelmeijer

Fysiotherapeut en Bekkenfysiotherapeut i.o.

saphira.buddelmeijer@fysiotherapie.com

Algemeen fysiotherapeut, bekkenfysiotherapie, COPD, shockwave therapie

Lisa van Stokkom Fysiotherapie Centrum Amsterdam

Lisa van Stokkom

Fysiotherapeut

lisa.van.stokkom@fysiotherapie.com

Ademhalings- en ontspanningstherapie, Covid-19 revalidatie en dry needling

Dieke Zondervan Fysiotherapie Centrum Amsterdam

Dieke Zondervan

Fysiotherapeut en Oedeemtherapeut

dieke.zondervan@fysiotherapie.com

Hernia revalidatie, rugklachten
lymfedrainage en oedeemtherapie

Peter Gründer Fysiotherapie Centrum Amsterdam

Peter Gründer

Fysiotherapeut

peter.grunder@fysiotherapie.com

Sportrevalidatie, hardloopanalyse, nek- en rugklachten, dry needling, shockwavetherapie

Nanny Doornbos Fysiotherapeut Amsterdam

Nanny Doornbos

Fysiotherapeut, Handtherapeut en Voetentrainer

nanny.doornbos@fysiotherapie.com

Algemene fysiotherapie, handtherapie, voetklachten en training bij verminderde belastbaarheid

Lidia Rensel Personal trainer Amsterdam

Lidia Rensel

Personal trainer en Masseur

lidia.rensel@gezond-vitaal.com

Personal trainer, groepstraining,
massage